5* MSC DIVINA GEMİSİ İstanbul Çıkış EGE ADRİYATİK


Tur Bilgileri

Tur Çıkış : 06.06.2012
Tur Dönüş : 13.06.2012
Konaklamalı : Gemi Turu
Ulaşım : Gemi

Dahil Olan Hizmetler

- 5* Divina Gemisinde 7 Gece 8 Gün Konaklama
- Gemideki Sabah, Öğle ve Akşam yemekleri
- Gemideki Tüm Eğlence ve Aktiviteler
- Türkçe Rehberlik Hizmetleri
- Liman Vergisi (120 Euro )

Dahil Olmayan Hizmetler

- Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler
- Kişisel harcamalar(Telefon, Kuru temizleme, vs)
- Tüm Ekstra turlar
- Yurt Dışı çıkış Harcı 15 tl ( Bankaya yatırılması zorunludur.)
- Bahşişler (Tavsiye edilen günlük 7 Euro)
- Vize bedeli (Yeşil Pasaporta Vize yoktur.)
- Seyahat Güvence Paketi 15 Euro ( 70 yaşa kadar )
- Seyahat Güvence Paketi 30 Euro ( 70 yaş üstü sür prim bedeli )

Tur Genel Bilgiler

Tur Konaklama Bilgileri

Hemen Arayalım!


Tur Programı

1. Gün Bilgileri:
GünLimanGeliş SaatiGidiş Saati
1 ISTANBUL 00:00 16:30
2 DENIZDE SEYIR 00:00 00:00
3 DUBROVNIK,HIRVATISTAN 12:30 17:30
4 VENEDIK,İTALYA 09:30 17:00
5 BARİ,İTALYA 10:00 15:00
6 KATAKOLON,YUNANİSTAN 08:00 13:00
7 İZMİR 09:00 15:00
8 İSTANBUL 07:30  
2. Gün Bilgileri:3. Gün Bilgileri:4. Gün Bilgileri:5. Gün Bilgileri:6. Gün Bilgileri:7. Gün Bilgileri:8. Gün Bilgileri:9. Gün Bilgileri:

 İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar  gidiş terminalinde sabah  03:00’da  buluşma. Pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra saat 05:00’da Avrupa’nın en iyi  havayolu THY Havayollarının tarifeli uçuşu ile İstanbul’a hareket ve 06.05 de  varış. Ardından Thy tarifeli uçuşu ile 08.30 da Berlin’e hareket ve keyifli bir  yolculuk sonrası  10.25 de varış.  Pasaport işlemleri sonrası Özel otobüsümüz ile BerlinŞehir turu. Turumuz esnasında Kaiser Wilhelm Anıtsal Kilise, Bradenburg Kapısı,  Utanç Duvarı, Berlin parlamento binası,Under den linden caddesi, Alexanderplatz  ve Kurfurstendam caddesi göreceğimiz yerler arasındadır. Berlin gezimiz  sonrası arzu eden misafirlerimiz için rehberlerinin ekstraolarak düzenleyeceği ALMANYA’nın  en güzel şehri olarak gösterilen DRESDEN Turu  Bu turumuzda Prag’a 140 km mesafedeki Elbe’nin  Floransa’sı olarak adlandırılan, Barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini,  Fraunkirche’yi,Zwinger Sarayını, Brulshl terası,Kral yolu,Elbe nehri,Martin  Luther heykeli, Hof kilisesi, Semper Operası, eski şehir meydanı görülecek  yerler arasındadır.Bu büyüleyici tur sonrası Dünya’ca ünlü yazar Franz  KAFKA’nın doğduğu ve yaşadığı, her köşesinden sanat ve kültür fışkıran  bohemliğin ve romantizmin merkezi Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’a hareket, otelimize  transfer…Yerleşme ve dinlenme imkanı.

10. Gün Bilgileri:
Sabah açık büfe kahvaltımızın ardından PRAG PANORAMİK Şehir turu. 6. yüzyılda kurulduğu varsayılan kent’te çoğu önemli yapı bugüne kadar  bozulmadan gelebilmiştir. Şehir turu   sırasında Hradcany Kale Bölgesi, Loretta Kilisesi ,Cumhurbaşkanlığı  Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü söylenen neo-gotik Rönesans ve Barok  özellikleri bünyesinde barınan ST.Vitüs Katedrali, Simyacılar sokağı, Franz  Kafka’nın evi, Altınyol, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan  üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15.  yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler  arasındadır. Granat ve Bohemia Kristallerinin anavatanı  Çek Cumhuriyeti’nde sıkı bir pazarlıkla o göz alıcı Granat ve Kristallerden  alabilirsiniz.
  Öğlen saatlerinde arzu edilmesi halinde  isteğe bağlı ekstra açık büfe  yemekli VLTAVA  NEHRİ TEKNE TURU’na katılma imkanı. Bu turumuzda Prag’ı tam  ortadan ikiye bölen ve şehre hayat veren kanallarıyla meşhur Vltava Nehri  üzerinde özel teknemiz ile yapacağımız açık büfe yemekli,canlı müzikli masal  şehir Prag’ın MUHTEŞEM görüntüsünü görüyoruz. Panama ve Süveyş Kanallarına  benzeyen kanallardan geçerken teknemizin havuzlar içerisinde yükselme ve  alçaltılmasını yaşayacaksınız. Özellikle tarihi Charles Köprüsünün altında iken  dilek tutmayı unutmayınız.  PRAG’ta  olduğunuzu gerçek anlamda hissetmenizi sağlayacak olan bu turumuza katılmanızı  önemle tavsiye ederiz. Alman, Macar, Polonya mutfağının yoğun etkisi altındaki  Çek mutfağı et ağırlıklı yemeklerden oluşmaktadır (Dana-Kuzu-Tavuk)  düzenlediğimiz yemekli programlarda Türk damak tadına uygun yemekler  bulacaksınız. İçeceğe gelince ise bira en büyük favori. Ünlü Çek biralarını tatmadan  Prag’dan ayrılmak büyük bir eksiklik olacaktır. Dünya’ca ünlü Budweiser  biralarının da ana vatanı burasıdır.Akşamüstü otelimize dönüş ve dinlenme  imkanı.
  Akşam arzu edilmesi halinde isteğe bağlı ekstra olarak düzenlenecek akşam yemekli, show programlı MUHTEŞEM  ORTAÇAĞ GECESİ turu. Bu turumuzda ilk önce  Avrupa’nın en güzel meydanlarının başında  gösterilen Prag Eski Şehir meydanını tanıyoruz. Ardından Avrupa’nın ve Prag’ın  700 yıllık en tarihi  restaurantında  Yemek ve görsel şovlara bayılacaksınız. Bu sürprizli gecede dansçı esir kızlar  masanızda size eşlik edebilir, Ateş dansçıları, dilenciler, sokak savaşçıları  yanınızdan geçebilir. Sizlerde bu masalsı atmosferde kaybolabilirsiniz. Bu  geceyi özellikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Muhteşem eğlence sonrası  otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.
11. Gün Bilgileri:
Sabah  açık büfe kahvaltımızın ardından arzu edilmesi halinde 09.00’da isteğe bağlı ekstra ÖĞLE YEMEKLİ KARLOVY  VARY (Bu turu asla kaçırmamanızı öneririz) turu.
  17. ve 18. Yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve  Devlet adamlarının en uğrak ve en meşhur şehri olan Karlovy Vary’nin eşsiz  tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, ATATÜRK’ün 1918  de kaldığı oteli, Dovorak`ın, Mozart’ın Göthe`nin,Beethoven`ın, Puşkin`in evlerini  görecek, 12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Kristal,porselen,granat,kehribar  taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika  satış mağazalarında alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Akşam üstü  otelimize dönüş ve dinlenme imkanı.
  Akşam arzu edilmesi halinde isteğe bağlı ekstra olarak düzenlenecek geleneksel  kostümler içerinde dansçılar ve Çek televizyon sanatçılarının seslendirmesi  eşliğinde yemekli, içkili, müzikli ÇEK BALOSU Turu.                       
  Leziz Çek mutfağından çeşitli lezzetleri  tatmanız için eşsiz bir imkan olan bu turumuz   esnasında sınırsız içki(alkollü veya alkolsüz içecek)yerel danslar,  animasyon gösterileride sergilenecektir.

 

 

Orjinal şarap servisi, meşhur Çek likörü  Becherovka Karlovy Vary’de üretilen 32 karışımdan oluşan geleneksel likör  özellikle Kalp ve Mide rahatsızlıklarına iyi gelmesi ile bilinir)ve meşhur Çek  biraları, şampanya ikramları ile farklı içki çeşitlerini limitsiz denemek  oldukça hoşunuza gidecektir. Geceleme otelimizde.
12. Gün Bilgileri:
 Sabah açık büfe  kahvaltımızın ardından Avrupa’nın en Aristokrat şehri Habsburg Hanedanlığı’nın  640 yıllık iktidarına sahne olmuş dev bir İmparatorluğun merkezi Viyana’ya varış ve şehir turu. Müzik,Mimari, Resim ve heykelin  kalbi olan,Dünya savaşlarının zorlu günlerine direnen kentin o muazzam  zarafetinden hiçbir şey yitirmediğini göreceksiniz. Gotik, Rönesans, Barok,  Rokoko, Neo-Klasik ve Art Nouvea’nun benzersiz bir sentezini sunan uzun bulvarlar  bir açık hava müzesi gibidir. Bu görkemli şehrin sanat yüklü sokaklarında  yapacağımız gezide sırası ile göreceğimiz yerler;  Belvedere Sarayları, Ring caddesi üzerindeki  Opera binası, Hoffburg Kışlık Sarayı, Güzel sanatlar ve Fen Müzesi, Viyana  üniversitesi , Belediye Sarayı (Ratthaus),Tuna Kulesi, Schönbrun  Sarayı,Votive Kilisesidir. Turumuzu takiben otelimize transfer, yerleşme ve  dinlenme imkanı. 
  Akşam arzu edilmesi halinde isteğe bağlı ekstra yemekli ,LİMİTSİZ İÇKİLİ GRİNZİG VİYANA  GECESİ turu.  Otantik bir  Grinzing tavernasında yöresel giysileri ile servis yapan bayanların elinden bir  bütün olarak pane edilmiş enfes schnitzellerimizi yerken akordeon ve keman  eşliğinde Viyana şarkıları ile Grinzinger Heurigen show gösterilerinin  sunulduğu esnada  şarapların,bira ve  alkolsüz içeceklerin ikram edildiği muhteşem bir gece geçireceksiniz. Tur  öncesinde 2.Viyana Türk Kuşatmasının kaderini çizen ve Padişah Otağımızın (Otağ-ı Hümayun’un) kurulduğu KAHLENBERG  TEPELERİNDEN Muhteşem Viyana manzarasını görme imkanı. Geceleme  otelimizde.
13. Gün Bilgileri:
Sabah açık büfe kahvaltımızın ardından  arzu edilmesi halinde isteğe bağlı ekstra olarak düzenlenecek VİYANA ORMANLARI, SEEGROTTO yer altı gölü, MAYERLİNG ve  BADEN turu. Bu turumuzda Nazi Almanyası’nın 2.Dünya savaşında  ilk jet fabrikası olarak da kullandığı Avrupa’nın en büyük yer altı gölü olan  Seegrotto’ ye gidip tekne turu yapıyoruz, takiben Avusturya tarihini değiştiren  ve filmlere konu olan meşhur MAYERLİNG Av Köşkünü (Avusturya – Macaristan  tahtının varisi Veliaht Prens Rudolf ile Baron Ablin Vetsera nın kızı olan 17  yaşındaki Maria Vetsera’nın 1889’daki intiharına sahne olduğu yer) faciada adı  geçen kişilerin resimleri,portreleri,neden ve sonuçlarıyla tanıyor,turun diğer  bölümünde göller, ormanlar, tabiat ülkesi olan Avusturya’yı bize en net olarak  tanıtacak, Beethoven’in 9. Senfonisi’ni bestelediği Kaplıcalar ve tabiat şehri Baden’i  tanıma ve alışveriş imkanına sahip olacaksınız. Turumuzu takiben arzu edilmesi  halinde isteğe bağlı ekstra  SCHÖNBRUN  SARAYI TURU-HUNDERTWASSER EVLERİ-TARİHİ VİYANA TURU . Bu  turumuzda dünyaca meşhur Viyana  Schönbrunn Sarayı ve bahçeleri panoramik olarak gezilecektir.Ayrıca meşhur  Hundertwasser sanat evleri gezilecek ve tarihi Viyana bölgesi tanınacaktır.Bu  güzel tur sonrası otelimize transfer, yerleşme ve dinlenme imkanı.
  Akşam arzu edenler PAKET TURLAR HARİCİ 2  ay önceden yaptırdığımız rezervasyon ile   Dünyaca meşhur ve her yıl milyonlarca turisti Viyana’ya çeken VİYANA KONSER GECESİNE (Mozart-Strauss eserlerinden oluşan 40 kişilik filarmoni orkestrası,  dünyaca meşhur 6 uluslararası solist)  Viyana’da HOFBURG SARAYI ‘n da katılabilirler.   KAÇIRMAYINIZ!!!!!
14. Gün Bilgileri:

 Sabah açık büfe kahvaltımızın ardından Budepeşte’ye  hareket, isteğe bağlı ekstra SLOVAKYA  Cumhuriyeti’nin başkenti BRATİSLAVA Turu.  Avrupa’da kişi başına düşen 35.000€’luk milli gelirle en zengin başkentlerinden  olan Bratislava’da görülecek yerler: Tuna’nın incisi Bratislava nehir  kıyıları,1529’da 1.Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri, Bratislava Kalesi,  St.Martin katedrali, eski tarihi şehirde gezinti, Grassalkovich  Palace ,Parlamento, Slovak Devlet Tiyatro  Binası,Mozart’ın 6 yaşında Maria Theresa’ya ilk konserini verdiği tarihi bina  görülecek yerler arasındadır. Ardından Budapeşte’ye  hareket ve varışımızı takiben Budapeşte  şehir turu.Yaklaşık 150 yıl Osmanlı  hakimiyetinde kalan şehirde Osmanlı izlerini sıkça görebilirsiniz. 17 Kasım  1873 yılında Budin ve Peşte’nin birleşmesi ile Macaristan’ın Başkenti olan  Budapeşte şehir turu sırasında Kahramanlar Meydanı, Andreasy ve Rakoczi  Caddeleri,Opera ve Sinagog Binaları, Budapeşte’nin simgesi sayılan 1884-1904  yılları arasında yapılan 700 oda’lı Parlamento Binası,Tuna Nehri ve kıyılar,  köprüler, Kale ve Mathias Kilisesi, Gellert Tepesi ve Citadella görülecek  yerler arasındadır.Turun ardından akşamüstü otelimize transfer, yerleşme ve  dinlenme imkanı.Akşam arzu edilmesi halinde isteğe bağlı rehberinizin ekstra  olarak düzenleyeceği muhteşem gece  manzaralarıyla BUDAPEŞTE GECE TURU ve yemekli, sınırsız  Alkollü - Alkolsüz  içecekli ve Show programlı  Gala gecesi olan MACAR  ÇİGAN  GECESİ. Bu tur öncesi  120.000 litrelik Dünya’nın en büyük şarap fıçısını ve 98 km’lik Guiness  rekorlar kitabına girmiş meşhur Budapeşte şarap mahzenlerini geziyor, meşhur  Tokaji Şaraplarının tadımın yapıyoruz. Kendi fotoğrafınızın basılmış  olduğu hatıra şarap şişelerinden almayı unutmayınız. Geceleme otelimizde.

15. Gün Bilgileri:
 Sabah açık büfe kahvaltımızın ardından arzu edilmesi halinde isteğe  bağlı rehberinizin ekstra olarak  organize edeceği Türk tarihi açısından da çok önemli  ESTERGON KALESİ-VYSEGRAD-SZENTENDRE  TURUna katılabilirler. İlk hedefimiz  Marşlarımıza ve Şiirlerimize konu olmuş Esztergom Kalesidir. Mehterin davulları  gümbür gümbür gümbürdettiği Esztergom Kalesi ve üzerine sonradan inşa edilen  Macaristan’ın en büyük Katedrali Esztergom Bazilika’sının gezilmesi akabinde  Akıncıların dört nala at sürdükleri yoldan,Tuna boyundan Vysegrad Kalesi’ne  doğru hareket ediyoruz. Buradan Tuna bir başka güzel,seyre doyulmuyor
  Vysegrad’ta çok elit menü ile alınacak  limitsiz içkili öğle yemeğinde restaurantımızda Rönesans dönemini  yaşayacaksınız. Atalarımızın ‘’attan inmeyesüz’’ sözünü hatırlıyor ve Szentendere  Artistler Köyünde Macaristan’ın tüm  hediyelik  eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanına sahip olacaksanız  (BU TURU KAÇIRMAMANIZI ÖNERİRİZ). Akşamüstü  otelimize dönüş ve dinlenme imkanı. 
  Akşam arzu edilmesi halinde isteğe bağlı ekstra rehberlerinizin ekstra olarak  düzenleyeceği Avrupa’nın en güzel nehir turlarının başında gösterilen ve şehrin  en modern teknesi ile gerçekleştirilecek olan muhteşem gece manzaralar ile  içkili TUNA  NEHRİ TEKNE TURU’na katılabilirler . Bu tur öncesi meşhur Vaci  Caddesini görme imkanına sahip olacaksınız. Geceleme otelimizde.
16. Gün Bilgileri:

 Sabah  açık büfe kahvaltımızın ardından çevre gezileri ve alışveriş için serbest zaman  . Akşamüstü 17.00 da otelimizden Budapeşte Havalimanına transfer ve THY nın  tarifeli seferi ile 20.15 de İstanbul’a hareket ve yerel saat ile 23.15 de  varıs. Ardından THY ile  01.30 da İzmir’e  hareket ve 02.35 de varış . Turumuzun Sonu.

Fiyatlar

 

06 HAZİRAN 2012

Kabin Döviz Kişi Başı İlave Yatak Tek Kişilik Kabin 1. Çocuk 2. Çocuk 3. Çocuk
KTG 02 İÇ KABİN EUR 769,00
(1.838,68TL)
569,00
(1.360,48TL)
1094,00
(2.615,75TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 03 İÇ KABİN EUR 819,00
(1.958,23TL)
569,00
(1.360,48TL)
1169,00
(2.795,08TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 04 DIŞ KABİN EUR 919,00
(2.197,33TL)
569,00
(1.360,48TL)
1319,00
(3.153,73TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 05 DIŞ KABİN EUR 969,00
(2.316,88TL)
569,00
(1.360,48TL)
1394,00
(3.333,05TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 06 BALKONLU KABİN EUR 1089,00
(2.603,80TL)
569,00
(1.360,48TL)
1574,00
(3.763,43TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 07 BALKONLU KABİN EUR 1119,00
(2.675,53TL)
569,00
(1.360,48TL)
1619,00
(3.871,03TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 08 BALKONLU KABİN EUR 1139,00
(2.723,35TL)
569,00
(1.360,48TL)
1649,00
(3.942,76TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 09 BALKONLU KABİN EUR 1159,00
(2.771,17TL)
569,00
(1.360,48TL)
1679,00
(4.014,49TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 10 BALKONLU KABİN EUR 1209,00
(2.890,72TL)
569,00
(1.360,48TL)
1754,00
(4.193,81TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 11 BALKONLU KABİN EUR 1269,00
(3.034,18TL)
569,00
(1.360,48TL)
1844,00
(4.409,00TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 12 BALKONLU KABİN EUR 1289,00
(3.082,00TL)
569,00
(1.360,48TL)
1874,00
(4.480,73TL)
  
0-2
Ücretsiz
3-18
Ücretsiz
-
YC1 DELUXE SUITE EUR 1999,00
(4.779,61TL)
719,00
(1.719,13TL)
2939,00
(7.027,15TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
YC2 EXECUTIVE SUITE EUR 2149,00
(5.138,26TL)
719,00
(1.719,13TL)
3164,00
(7.565,12TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
YC3 ROYAL SUITE EUR 2299,00
(5.496,91TL)
719,00
(1.719,13TL)
3389,00
(8.103,10TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-

 

13 HAZİRAN 2012

Kabin Döviz Kişi Başı İlave Yatak Tek Kişilik Kabin 1. Çocuk 2. Çocuk 3. Çocuk
KTG 02 İÇ KABİN EUR 769,00
(1.838,68TL)
569,00
(1.360,48TL)
1094,00
(2.615,75TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 03 İÇ KABİN EUR 819,00
(1.958,23TL)
569,00
(1.360,48TL)
1169,00
(2.795,08TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 04 DIŞ KABİN EUR 919,00
(2.197,33TL)
569,00
(1.360,48TL)
1319,00
(3.153,73TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 05 DIŞ KABİN EUR 969,00
(2.316,88TL)
569,00
(1.360,48TL)
1394,00
(3.333,05TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 06 BALKONLU KABİN EUR 1089,00
(2.603,80TL)
569,00
(1.360,48TL)
1574,00
(3.763,43TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 07 BALKONLU KABİN EUR 1119,00
(2.675,53TL)
569,00
(1.360,48TL)
1619,00
(3.871,03TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 08 BALKONLU KABİN EUR 1139,00
(2.723,35TL)
569,00
(1.360,48TL)
1649,00
(3.942,76TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 09 BALKONLU KABİN EUR 1159,00
(2.771,17TL)
569,00
(1.360,48TL)
1679,00
(4.014,49TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 10 BALKONLU KABİN EUR 1209,00
(2.890,72TL)
569,00
(1.360,48TL)
1754,00
(4.193,81TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 11 BALKONLU KABİN EUR 1269,00
(3.034,18TL)
569,00
(1.360,48TL)
1844,00
(4.409,00TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 12 BALKONLU KABİN EUR 1289,00
(3.082,00TL)
569,00
(1.360,48TL)
1874,00
(4.480,73TL)
  
0-2
Ücretsiz
3-18
Ücretsiz
-
YC1 DELUXE SUITE EUR 1999,00
(4.779,61TL)
719,00
(1.719,13TL)
2939,00
(7.027,15TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
YC2 EXECUTIVE SUITE EUR 2149,00
(5.138,26TL)
719,00
(1.719,13TL)
3164,00
(7.565,12TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
YC3 ROYAL SUITE EUR 2299,00
(5.496,91TL)
719,00
(1.719,13TL)
3389,00
(8.103,10TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-

 

20 HAZİRAN 2012

Kabin Döviz Kişi Başı İlave Yatak Tek Kişilik Kabin 1. Çocuk 2. Çocuk 3. Çocuk
KTG 02 İÇ KABİN EUR 869,00
(2.077,78TL)
669,00
(1.599,58TL)
1244,00
(2.974,40TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 03 İÇ KABİN EUR 959,00
(2.292,97TL)
669,00
(1.599,58TL)
1379,00
(3.297,19TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 04 DIŞ KABİN EUR 1039,00
(2.484,25TL)
669,00
(1.599,58TL)
1499,00
(3.584,11TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 05 DIŞ KABİN EUR 1099,00
(2.627,71TL)
669,00
(1.599,58TL)
1589,00
(3.799,30TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 06 BALKONLU KABİN EUR 1249,00
(2.986,36TL)
669,00
(1.599,58TL)
1814,00
(4.337,27TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 07 BALKONLU KABİN EUR 1289,00
(3.082,00TL)
669,00
(1.599,58TL)
1874,00
(4.480,73TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 08 BALKONLU KABİN EUR 1309,00
(3.129,82TL)
669,00
(1.599,58TL)
1904,00
(4.552,46TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 09 BALKONLU KABİN EUR 1339,00
(3.201,55TL)
669,00
(1.599,58TL)
1949,00
(4.660,06TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 10 BALKONLU KABİN EUR 1359,00
(3.249,37TL)
669,00
(1.599,58TL)
1979,00
(4.731,79TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 11 BALKONLU KABİN EUR 1419,00
(3.392,83TL)
669,00
(1.599,58TL)
2069,00
(4.946,98TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 12 BALKONLU KABİN EUR 1439,00
(3.440,65TL)
669,00
(1.599,58TL)
2099,00
(5.018,71TL)
  
0-2
Ücretsiz
3-18
Ücretsiz
-
YC1 DELUXE SUITE EUR 2019,00
(4.827,43TL)
749,00
(1.790,86TL)
2969,00
(7.098,88TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
YC2 EXECUTIVE SUITE EUR 2119,00
(5.066,53TL)
749,00
(1.790,86TL)
3119,00
(7.457,53TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
YC3 ROYAL SUITE EUR 2149,00
(5.138,26TL)
749,00
(1.790,86TL)
3164,00
(7.565,12TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-

 

27 HAZİRAN 2012

<

Kabin Döviz Kişi Başı İlave Yatak Tek Kişilik Kabin 1. Çocuk 2. Çocuk 3. Çocuk
KTG 02 İÇ KABİN EUR 869,00
(2.077,78TL)
669,00
(1.599,58TL)
1244,00
(2.974,40TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 03 İÇ KABİN EUR 959,00
(2.292,97TL)
669,00
(1.599,58TL)
1379,00
(3.297,19TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 04 DIŞ KABİN EUR 1039,00
(2.484,25TL)
669,00
(1.599,58TL)
1499,00
(3.584,11TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 05 DIŞ KABİN EUR 1099,00
(2.627,71TL)
669,00
(1.599,58TL)
1589,00
(3.799,30TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 06 BALKONLU KABİN EUR 1249,00
(2.986,36TL)
669,00
(1.599,58TL)
1814,00
(4.337,27TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 07 BALKONLU KABİN EUR 1289,00
(3.082,00TL)
669,00
(1.599,58TL)
1874,00
(4.480,73TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 08 BALKONLU KABİN EUR 1309,00
(3.129,82TL)
669,00
(1.599,58TL)
1904,00
(4.552,46TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 09 BALKONLU KABİN EUR 1339,00
(3.201,55TL)
669,00
(1.599,58TL)
1949,00
(4.660,06TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 10 BALKONLU KABİN EUR 1359,00
(3.249,37TL)
669,00
(1.599,58TL)
1979,00
(4.731,79TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 11 BALKONLU KABİN EUR 1419,00
(3.392,83TL)
669,00
(1.599,58TL)
2069,00
(4.946,98TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
KTG 12 BALKONLU KABİN EUR 1439,00
(3.440,65TL)
669,00
(1.599,58TL)
2099,00
(5.018,71TL)
  
0-2
Ücretsiz
3-18
Ücretsiz
-
YC1 DELUXE SUITE EUR 2019,00
(4.827,43TL)
749,00
(1.790,86TL)
2969,00
(7.098,88TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-
YC2 EXECUTIVE SUITE EUR 2119,00
(5.066,53TL)
749,00
(1.790,86TL)
3119,00
(7.457,53TL)
  
0-12
Ücretsiz
13-18
Ücretsiz
-